Увага! На час військового стану доступна послуга лише платної доставки товару . Можливий самовивіз товарів зі складу за адресою м.Полтава, вул.Заводська,10

1.Адресна доставка по Полтаві.

  • Для Вашої зручності ми здійснюємо силами власного автопарку адресну доставку по місту Полтава. Доставка в залежності від суми покупки може бути безоплатною або платною.
  • Для замовлень, які зроблено через корзину сайту або телефоном, діє АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ (за умовами акції : в період з 01.01.2022р. по 31.05.2022р. мінімальна вартість доставки по місту становить 50грн – сума замовлення на товар згідно умов акції має бути від 500грн, безкоштовна доставка діє по м. Полтава згідно п.2)

2.Безкоштовна доставка можлива за умови:

  • безкоштовно від суми покупки на 6000грн (В період з 01.01.2022р. по 31.05.2022р. від 3999 гривень) або більше; При оформленні замовлення з 8:00 до 12:00 доставка можлива з 14:00 цього ж дня або у наступний. При оформленні замовлення з 12:00 до 19:00 доставка можлива з 08:00 наступного дня.  Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, № під’їзду, № телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
  • безкоштовно з занесення товару у оселю від 8000грн (В період з 01.01.2022р. по 31.05.2022р. від 5999 гривень), або більше на товарні групи: сантехніка, плитка, ламінована підлога, двері міжкімнатні та броньовані, шпалери, лінолеум шириною до 3м/п (занос лінолеуму з шириною понад 3м/п – можливий за умови придатного за розмірами для заносу приміщення у клієнта, та індивідуальним узгодженням). Доставка може бути виконана у термін від 3 до 10 днів. При оформленні замовлення до Вас зателефонує менеджер відділу логістики для узгодження дати і часу доставки товару до вашої оселі. Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, № під’їзду, № поверху, № квартири, № телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
3. Адресна доставка по Полтавській області.
  • Для Вашої зручності ми здійснюємо силами власного автопарку адресну доставку по Полтавській області. Доставка платна. При оформленні замовлення з 8:00 до 19:00 доставка можлива з наступного дня. При оформленні замовлення до Вас зателефонує менеджер для узгодження дати і часу доставки товару. Для оформлення замовлення Вам потрібно назвати адресу за якою необхідно доставити товар, №телефону, ім’я контактної особи, що виконуватиме приймання товару.
4. Доставка службою “Нова пошта”
  • Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень транспортної компанії «Нова пошта». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах novaposhta.ua. Вартість доставки складає від 0грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Доставка товару з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується індивідуально. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження. Доставка тарифікується за загальною вагою замовлення.
5. Самовивіз.
  • Ви можете забрати своє замовлення ( за умови наявності достатньої кількості товару на головному складі) в одному з наших магазинів з обслуговування покупців. Товар на Ваше замовлення буде доставлений  до видачі впродовж наступного дня.
  • Ви можете забрати своє замовлення на головному складі за адресою м. Полтава, вул.Заводська,10. Товар на Ваше замовлення завжди готовий до видачі і буде завантажений у ваше авто силами спеціалістів нашого складу.

Всі результати пошуку