6 переваг дзеркала з LED-підсвіткою для ванної кімнати

Ванну кімнату складно уявити без дзеркала. Це один з основних атрибутів ванної кімнати, який виконує як практичну, так і декоративну функцію.

Форми дзеркал для ванної кімнати

Форма дзеркала – це важливий критерій, який потрібно врахувати при покупці, тому що від цього залежить, як буде виглядати ваша ванна кімната.

За формою дзеркала бувають:

▪️Прямокутні
Такі моделі підходять для будь-якої площі та стилю приміщення. Їх можна розміщувати як горизонтально (щоб візуально розширити приміщення), так і вертикально (щоб стеля здавалася візуально вищою).

▪️Квадратні
Квадратне дзеркало візуально робить приміщення більш пропорційним. Стане відмінним варіантом для вузької ванної кімнати.

▪️Круглі
Кругле дзеркало стане елегантним рішенням для невеликої ванної кімнати та надасть приміщенню затишку.

Основні складові дзеркала з LED-підсвіткою

Зазвичай конструкція дзеркала з LED-підсвіткою включає в себе саме дзеркало, LED-стрічку, блок живлення та пульт керування. Краї дзеркала обробляються за спеціальною технологією, що робить його повністю безпечним в експлуатації та надає естетичного вигляду.

Основні переваги дзеркал з LED-підсвіткою

✔️довговічність
Зберігають естетичний зовнішній вигляд під час всього терміну експлуатації.

✔️комфортність
Дзеркало з LED-підсвіткою забезпечує рівномірне освітлення, завдяки чому зручшніше проводити косметичні процедури та наносити макіяж.

✔️великий робочий потенціал
Світлодіодна стрічка може витримувати до 50 тисяч циклів увімкнення та вимикання

✔️стійкість до вологи
Такі дзеркала мають високий ступінь захисту від вологи, тому їх можна спокійно використовувати у ванній кімнаті.

✔️економність
У дзеркалах з LED-підсвіткою використовуються світлодіодні лампи, які споживають електроенергії в 3 рази менше, ніж інші види освітлення.

✔️практичність та сучасність
Зараз багато виробників випускають моделі з додатковими розумними функціями. наприклад Bluetooth-колонки, радіо, термометр, годинник, сенсорне управління. Також багато сучасних моделей мають корисну функцію підігріву скла, завдяки якій на дзеркалі не осідає пара, коли ви приймаєте душ або ванну.

Дзеркало з LED-підсвічуванням стане чудовим рішенням для створення сучасного дизайну ванної кімнати. Таке дзеркало полегшить проведення ранкових косметичних процедур, а також додасть світла та яскравості приміщенню.

У магазині Мінімаксі представлений широкий асортимент сучасних дзеркал з LED-підсвіткою різних форм та розмірів. Також ви можете обрати потрібну модель з каталогу і ми привеземо її саме для вас. Освітлення за вашим бажанням може бути зверху, знизу, зліва, справа або по всьому периметру дзеркала.

Чекаємо вас за адресами:
📍 вул. Заводська, 10 маг. «Мінімаксі»
📍 вул. Європейська, 57 маг. «Центр кераміки».

Нікіфорова Карина
Коментарів немає
Категорії:
Ремонт власноруч
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку