ТМ Liberta – ВАУ ціна 14 064 грн. 96 коп. !!! Цікаво ? Завітайте в МІНІМАКСІ!В МІНІМАКСІ – “ВАУ-ЦІНА” – 14 064 грн.96 коп.!!! Душова кабіна MENTONA прозора, двері 970 (650) L, стіна 1500, профіль RAL9005 (black)mat, ручка Рейлінг-кноб 225 горизонт…

Liberta – український виробник якісної сантехніки. Компанія виготовляє душові кабіни вже понад десять років! Під час виробництва використовуються 8-мм ударостійке гартоване скло та якісна фурнітура, що дозволяє їм конкурувати з топовими європейськими брендами. Важливо й те, що, дбаючи про своїх покупців, компанія пропонує найвигіднішу ціну на товар, не знижуючи якість виробів!

Головною особливістю є те, що Ви можете встановити розміри душової кабіни з точністю до міліметра, для розумного використання простору ванної кімнати.

Завдяки лаконічності конструкції (кабіна складається з трьох частин: двері, що відкриваються, бічна стіночка (в одній площині з дверима, що відкриваються) і бічна стінка) вироби зручні у використанні і легко очищаються.

Уся продукція сертифікована. Гарантія продукції до 36 місяців.

 Дизайн виробу відповідає сучасним тенденціям у сфері інтер'єрів ванних кімнат та основним вимогам ергономічності. Якщо хочете встановити душову кабіну на піддон, вибирайте розміри кабіни на 10-15 мм менше від габаритів піддону.

 У комплекті надається детальна інструкція з монтажу. ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЧОМУ ВИГІДНО КУПУВАТИ САНТЕХНІКУ САМЕ В МІНІМАКСІ?

Ми працюємо безпосередньо з Виробниками! Маємо можливість обирати саме той товар, який зараз користується популярністю та має певні переваги. Важливе співвідношення наших товарів: ЦІНА-ЯКІСТЬ! Товари переважно в наявності зі складу. А ще, ми БЕЗКОШТОВНО доставляємо та заносимо товари до Вашої оселі!* *Умови цієї та інших діючих акцій можна дізнатися за вказаними телефонами: 0503084802 та 0675534446 (вул. Заводська, 10 маг. «Мінімаксі»), 0503278795 та 0675332303 (вул. Європейська, 57 маг. «Центр кераміки Мінімаксі») (вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора), або дізнавайтеся більше на сайті minimaxi.рр.ua чи  у продавців консультантів торгової мережі ТОВ «Мінімаксі»

reklama.minimaxi
Коментарів немає
Категорії:
Акції
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку