УВАГА! НОВИНКА! Подрібнювач харчових відходів для кухонної мийки тепер в Мінімаксі.

 Подрібнювач для кухонної мийки Lidz (BLA) 47 05 000 00 є надсучасним незамінним кухонним аксесуаром для утилізації харчових відходів під час приготування їжі. Виріб встановлюємо замість сифона під кухонною мийкою зі зливним отвором 90 мм. Подрібнювач активується натисканням пневматичної кнопки, одночасно необхідно вмикати потік холодної води з кухонного змішувача. Виріб виготовлено з якісних зносостійких матеріалів, що дозволить продовжити термін експлуатації. Якісно, екологічно ! Адже, сміттєзвалища, з появою подібних подрібнювачів, зменшуються на …30%! За умови, якщо 50% населення УКРАЇНИ буде долучатися і використовувати дану техніку – на всі 70%…! Важливо розуміти, що такі товари, як подрібнювач, зручні у використанні та технологічно довершені, мають гарантію та якість, перевірену на справі! Довго служитимуть та дивуватимуть простотою та функціональністю! УВАГА! Не лишайте дітей поруч з увімкненими електроприладами! Дивуйтеся більше. Адже, в Мінімаксі , до кінця січня “Акція вихідного дня!” Ви можете придбати зі знижкою – 15 % КЕРАМІЧНУ ПЛИТКУ, лінолеум, сантехніку, меблі для ванної кімнати, електроінструмент ТМ Форте, теплу підлогу, – 20 % на пластикові панелі для стін. аКЦІЯ НА ЛАМІНОВАНУ ПІДЛОГУ (4 м кв придбав – кожен п’ятий отримуєш у подарунок! Міжкімнатні двері італійської якості ТМ Родос також зі знижкою до 20 %! До того ж, ми даруємо 1000 грн. Дізнавайтеся більше у наших продавців-консультантів. Наші спеціалісти допоможуть Вам у виборі як акційних товарів, так і зможуть запропонувати Вам вигідні умови при покупці в наявному асортименті чи під замовлення як міжкімнатних, так і вхідних дверей!

До того ж, умови доставки товару акційні: БЕЗКОШТОВНО доставляємо до під’їзду (керамічну плитку, двері, сантехніку, ламінат, лінолеум, шпалери), якщо сума покупки склала від 3999 грн. (по місту)! БЕЗКОШТОВНО ДОСТАВЛЯЄМО та ЗАНОСИМО (керамічну плитку, двері, сантехніку, ламінат, лінолеум, шпалери), якщо сума покупки складає 5999 грн. та вище!

До того ж, якщо Ви приймали участь у нашій Новорічній акції, в січні можете скористатися своїми подарунками. Хочете дізнатися про все це детальніше – переходьте за цим посиланням і Вам зателефонує наш кваліфікований спеціаліст, щоб більш детально розповісти про нашу акцію:

https://bit.ly/3fWyNfd

Або заходьте особисто до наших магазинів: 05030848020675534446 (Центр комплектації будматеріалами “Мінімаксі” вул. Заводська, 10) та 0503278795 та 0675332303 (Центр кераміки Мінімаксі, вул. Європейська, 57) . “Акцію вихідного дня в МІНІМАКСІ” продовжено до кінця січня! Чекаємо на ВАС за покупками!


*в акції не беруть участь деякі позиції товару, на які акційні знижки не поширюються. Або ті,що вже беруть участь в інших акціях!

reklama.minimaxi
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку