АКЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО КІНЦЯ СІЧНЯ! НА міжкімнатні ДВЕРІ РОДОС – знижки від 10% до 20%!

Все гарне…продовжується! І ми повідомляємо, що до кінця січня можна придбати двері від ТМ РОДОС в Мінімаксі та Центрі кераміки Мінімаксі зі ЗНИЖКАМИ. Широкий асортимент та цікаві пропозиції: – 10 %, -20%! Скористайтеся вже зараз цією інформацією та будьте задоволені на всі СТО!!!!Адже, 2022 рік для багатьох планів надзвичайно вдалий! Тим більше для тих, хто розпочинає будівництво чи ремонт. Експерти говорять, що міжкімнатні двері – це останній штрих в дизайні, проте…їх правда на 50%. Як на мене, важливо з самого пгочатку уявляти, якою буде ваша кімната, дитяча, ванна, студія, туалетна кімната теж не вийняток! Поспішаємо повідомити, що ми маємо чудову можливість порадувати ВАС не тільки знижками, але й текстурами, кольоровою гамою, екологічністю, цікавими модними рішеннями і класичними варіантами в асортименті та під замовлення!
До того ж, якщо Ви приймали участь у нашій Новорічній акції, в січні можете скористатися своїми подарунками. Хочете дізнатися про все це детальніше – дзвоніть або заходьте до наших магазинів: 0503084802, 0675534446 (Центр комплектації будматеріалами “Мінімаксі” вул. Заводська, 10) та 0503278795 та 0675332303 (Центр кераміки Мінімаксі, вул. Європейська, 57) . “Акцію вихідного дня в МІНІМАКСІ” продовжено! Чекаємо на ВАС за покупками!


*в акції не беруть участь деякі позиції товару, на які акційні знижки не поширюються. Або ті,що вже беруть участь в інших акціях!

reklama.minimaxi
Коментарів немає
Категорії:
Акції, Новини, Обзоры
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку